Blog

Way In Building & Civil Construction

CIMG0265

Dış cephe mantolama fiyatları malzemenin markasına, malzeme cinsine, kalınlığına ve metrajı gibi birçok farklı etkene göre değişiklik göstermektedir. Binamızı yada villamızı mantolama yaptırmadan önce hangi malzemeyi hangi kalınlıkta kullanacağımıza karar vermeliyiz.

Aşağıda firmamızın uyguladığı Ankara içi güncel mantolama fiyatları bulunmaktadır. Fiyatlar ön bilgi olsun diye paylaşılmıştır ve işin mahiyetine göre değişiklik gösterebilir.

Dış cephe mantolama fiyatları

Mantolama fiyatları genelde tercih edilen mantolama malzeme çeşitlerine göre aşağıdaki tabloda ortalama olarak paylaşılmıştır. Aşağıdaki mantolama fiyatları Ankara içi fiyatlarımız dır. Unutmayın! fiyatlarımız her ne kadar güncel olsa da net fiyat bilgisi için keşif gerekmektedir.

Mantolama m2 fiyat

Mantolama m2 fiyatları ve birim maliyetleri
MANTOLAMA MARKASIBİRİMBİRİM FİYAT
Capatect Dalmaçyalı 5cmm280-TL
Filli Boya Expert 5cmm275-TL
Dyo Klimatherm 5cmm274-TL
Fawori full karbon 5cmm273-TL
Panelsan full karbon 5cmm270-TL

Ankara Mantolama

Firmamız Ankara mantolama, dış cephe ısı yalıtımı ve cephe tasarımında sayılı firmalar arasındadır. Bizim işçiliğimiz diğer firmalarla kıyaslanamaz.
Kaliteli bir iş için kaliteli işçilik ve kaliteli usta kullanmak lazım gelir. Bunları yapmak içinde yıllar süren bir emek ve yatırım gerekmektedir.

Dış cephe mantolama fiyatları
Dış cephe mantolama fiyatları

Alçıpan asma tavan dış cephe mantolama dış cephe mantolama fiyatları Fibercement fibercement cephe kaplama fiber cement kaplama Ankara Fiyatlar

Bir Cevap Yazın